Tedarikçi Portalı

Sorumluluklarımızı Birlikte Alalım!

Uzun dönemli iş ortaklıkları ile güvenilir bir tedarik zinciri

Kaliteli liderlik ancak güçlü ortaklıklarla mümkündür.Bu nedenle ÖZKAN, değer zincirinin her aşamasında yerel ve küresel düzeyde uzun vadeli ortaklara yönelmektedir.Bu süreçte ÖZKAN olarak yüksek kalite standartlarının karşılandığından emin olmak için düzenli olarak denetlenen tüm tedarikçilerini ve stratejik ortaklarını özenle seçmekteyiz. Ayrıca kalite, yenilik, teslimat güvenilirliği ve rekabetçilik alanlarında kendimize yüksek standartlar belirliyoruz. Ortak bir iletişim platformu ile, sertifikalı ürünlerimizin adil ve yüksek kalitede üretilmesi ilkelerinin desteklenmesini sağlıyoruz. 

ÖZKAN, en başından beri kendisini sosyal bir topluluğun önemli bir parçası olarak görmekte; etik ve sosyal sorumluluklarını özenle üstlenmektedir. Ortaklarımızla yaptığımız işbirliklerinde, ilgili uyumluluk talimatlarına uymaktayız. Bir aile şirketi olarak, sosyal sorumluluk duygusunu derinden hissediyor ve kötü çalışma koşullarında çalışmayı kesinlikle kabul etmiyoruz.

Çevreyi koruma, kurumsal felsefemizin diğer bir hayati parçasıdır. Çevre yönetim standardı ISO 14001 sertifikamıza göre hareket eder ve çevremizin korunmasına katkı sağlamak için çabalarız. ÖZKAN tedarikçileri, ürünleri sürdürülebilir bir şekilde ve kaynakları boşa harcamadan üretir. Sistematik risk yönetimimiz, gelecekte müşteri taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verecek donanıma sahip olmamız gerektiği sonucunu vermektedir.

Özkan Makina İş Ortağı Olabilirsiniz.

Şimdi Kayıt Olun!

Kalite söz konusu olduğunda ÖZKAN, hiçbir şeyden ödün vermez. Hayati bir kaynak olan içme suyu ile çalışırken sadece en yüksek kalitede ürünler kullanılabilir. Bu gereksinimleri ve müşterilerinin taleplerini karşılamak için ÖZKAN, tedarikçileriyle uzun vadeli ortaklıklar kurmayı amaçlamaktadır.

Uzun vadeli bir iş ortaklığı ile ilgileniyor musunuz? Adil pazar fiyatlarıyla yüksek kaliteli ürünler sağlayabiliyor musunuz? Evet ise, ücretsiz Hawle tedarikçi platformuna kaydolunuz. Bu platform, tüm süreçlerin şeffaf bir şekilde genel bir bakışını sağlamaktadır: Newtron Tedarikçi Portalı

Platforma yeni başlayan şirketler aşağıda portalın kullanım talimatını içeren bilgileri bulabilir. Başvurunuzun hızlı ve eksiksiz bir şekilde işleme alınabilmesi için lütfen verilen talimatları takip ediniz.

ÖZKAN Makina, 1983 yılında İzmir'de konik vana ve buhar vanası imalatı ile faaliyete başlayıp, daha sonraki yıllarda ana üretim hattını kelebek vana olarak değiştirmiştir. Bugün, kelebek vanalar başta olmak üzere; iğne vanalar, çekvalfler, vantuzlar ve demontaj parçalarını üretmektedir. Kurulduğundan bugüne "kalite" temel ilkesiyle hizmet vermektedir.

İletişim
10032 Sokak, No:27, Atatürk O.S.B. 35620 Çiğli / İzmir, TR
+90 232 328 0600
+90 232 328 0609
[email protected]
Teklif Al
© 2022 ÖZKAN. Her Hakkı Saklıdır.
crossmenuchevron-downarrow-left